Sadece İstanbul içi gönderimler ücretsiz olarak sağlanmaktadır.   İstanbul dışına gönderim talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz. 

Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

STEP Mekanik A.Ş. hakkında :

STEP Mekanik A.Ş. Teknolojik Tesisat Ekipman & Cihazları  ve Kritik Ortam Sistemleri konularında Türkiye'de ve yakın komşu ülkelerde  mühendislik, sistem çözümleri ile birlikte ürün satış hizmeti vermektedir. 

Uygulamadan gelen engin tecrübe ve bilgi birikimi ile konularında uzman, uyumlu bir ekip çalışması yapan, verimli çalışmayı hedefleyerek  daha kısa sürede doğru ve zamanında kaliteli hizmet üreten, ulusal ve uluslararası standartlara uygun çözümler sunabilen uzman kadrosu ile  müşteri memnuniyetini ilke edinmiş çağdaş bir kuruluştur.

1996 yılından bugüne dek, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında, Türk firmaları veya yabancı ortaklı konsorsiyum firmalar tarafından  yüklenilen en seçkin projelere malzeme temin etmenin haklı gururunu taşıyan firmamız teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek, malzeme  ve ekipman programını güçlendirmekte ve mühendislik temelinden taviz vermeden en uygun malzemeyi en uygun fiyatla mekanik uygulama  ve yatırımcılara temin etmeye devam etmektedir. 

www.stepsatis.com hakkında :

STEP Mekanik Online Satış Platformu, Ataşehir depomuzda stok veya numune amaçlı hazır halde bulunan ürünlerin çok uygun fiyatlara müşterilere sunularak değerlendirilmesi amacıyla kurulmuştur. Küçük ölçekli projelerde veya bireysel düşük adetli alımlarda uluslararası sertifikalara sahip mekanik tesisat ürünleri kolaylıkla internet üzerinden ulaşılabilir ve satın alınabilir hale getirilmiştir. 

İlk aşamada sadece İstanbul içine gönderim programı aktif olup bütün ürünler için İstanbul içi gönderim ücretsizdir. İstanbul dışına gönderim isteyen müşterilerimiz 444 7837 numaralı telefondan veya info@stepmekanik.com.tr adresine mail atarak bizlere ulaşabilirler. Bu doğrultuda resmi teklifimiz mühendislerimiz tarafından müşterimize iletilir. 

Dileyen müşterilerimiz online platformda gördükleri ürünü yakından incelemek için Ataşehir ofisimize gelebilir veya online sipariş verdiği ürünü depomuzdan bizzat teslim alabilirler. 

www.stepsatis.com adresinden kredi kartı* ya da havale ile alım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

 
Saygılarımızla 
Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri
STEP Mekanik A.Ş. Online Satış Platformu, bireysel veya küçük ölçekli projelere stoklarda mevcut olan en kaliteli ürünlerin çok uygun fiyatlara sunulması amacıyla kurulmuştur. İster havale yolu ile ister kredi kartı ile isterseniz de İstanbul-Ataşehir depomuza gelerek ürünleri inceleyip satınalma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                                                                                                                                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.